Mınecraft – Cennet Testleri PDF Oku

07.05.2024
15
Mınecraft – Cennet Testleri PDF Oku

Mınecraft – Cennet Testleri PDF oku, PDF kitap depomuzda, Suyı Davıes tarafından kaleme alınan Mınecraft – Cennet Testleri isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 07.05.2024 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786259928289 sayfadan oluşan Mınecraft – Cennet Testleri kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Mınecraft – Cennet Testleri kitabını Güneş Çıgay numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Mınecraft – Cennet Testleri PDF Oku.

Mınecraft – Cennet Testleri PDF Oku

Gümüş Meşeler Parkı’nın tam ortasında dünyaya geldim.
  Bu diyara ismini Reesa ile birlikte vermiştik. Aslını söylemek gerekirse burada ne gümüş ne de meşe ağaçları vardı. Ahşap kalaslardan ve sopadan tabela yapmayı ilk öğrendiğimizde aklımıza bu isim gelmişti. Tabelayı toprağa saplayıp ismi yazmış ve Minecraft’ın büyük dünyasındaki kendi özel köşemize bu adı vermiştik.
  Gümüş Meşeler Parkı bizim cennetimiz. Ya da cennetimizdi. Çünkü var oluşundan beri buraya her geldiğimde bulduğum dostluk ve eğlencenin yerinde koskoca bir sessizlik var şimdi. Nereye baksam, uzun süre değişmeyebilecek bir noksanlık kendini hissettiriyor:
ben_therese çevrimdışı.
 
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.