Tanrı’nın Sekreteri PDF Oku

07.05.2024
20
Tanrı’nın Sekreteri PDF Oku

Tanrı’nın Sekreteri PDF oku, PDF kitap depomuzda, B. D. Albadüz tarafından kaleme alınan Tanrı’nın Sekreteri isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786059542623 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Tanrı’nın Sekreteri kitabı 144 olarak yayınlanmıştır.  Tanrı’nın Sekreteri kitabını 01.06.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Tanrı’nın Sekreteri PDF Oku.

Tanrı’nın Sekreteri PDF Oku

Çeşitli dinlerden serpintiler bulacağınız Tanrı’nın Sekreteri’nde, kahramanımız Bell’in yeniden doğuş hikayesine fantastik bir anlatımla tanık olacaksınız. Tanrı’sına ulaşmak ve onunla konuşabilmek için rüyalarında onu arayışını okurken arada bir kahkahalara boğulacak, arada bir de derin düşüncelere dalacak ve yaşamınızın anlamını da sorgulayacaksınız.
“Ona tüm içtenyetinizle yalvarın. Onun siz onu duyamaz ve göremeseniz de sizi duyduğunu düşünün. Ve ona içinizden geldiği gibi konuşun: Tanrım! Kendi irademle asıl olan seni bulmama yardım et, deyin. Gayet içten ve inanmaya istekli olun. Ön yargılarınızı bırakın. Tüm algılarınız ve de duygularınızla tanrıya yönelin. Ondan size hakikati göstermesini ısrarla dileyin ve eğer öldükten sonra bana hesap soracaksan ve ben inanmadığımdan dolayı pişmanlık duyacaksam; lütfen bana kendini olduğu gibi bildir” deyin.”
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.