Nefret Çağı / The Witcher Serisi 4 PDF Oku

29.03.2024
35
Nefret Çağı / The Witcher Serisi 4 PDF Oku

Nefret Çağı / The Witcher Serisi 4 PDF oku, PDF kitap depomuzda, Andrzej Sapkowski tarafından kaleme alınan Nefret Çağı / The Witcher Serisi 4 isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 14.03.2018 dilinde ve 448 ebatında basılan ayrıca  Czas Pogardy sayfadan oluşan Nefret Çağı / The Witcher Serisi 4 kitabı 9786052994269 olarak yayınlanmıştır.  Nefret Çağı / The Witcher Serisi 4 kitabını Regaip Minareci numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Nefret Çağı / The Witcher Serisi 4 PDF Oku.

Nefret Çağı / The Witcher Serisi 4 PDF Oku

Rivyalı Geralt, kendisini büyücülerin karşısında ve korkunç bir savaşın ortasında buluyor. 
 
“Yapamam… Onu yazgısına teslim edemem. Yapayalnız o şimdi… Oysa hiç yalnız kalmamalı, Dandelion. Sen bunu anlayamazsın. Kimse anlayamaz ama ben anlıyorum. Eğer yalnız kalırsa, bir zamanlar… Bir zamanlar benim başıma gelenleri o da yaşayacak… Sen bunu anlayamazsın…” 
 
Nilfgaard İmparatoru Emhyr var Emreis harekete geçmek üzere. Tek bir hamleyle Kuzey Krallıkları’nı parçalamak, önüne çıkmak talihsizliğine düşen herkesi öldürmek yahut esir almak istiyor. Geçmişte Sodden Tepesi’nde büyücüler yüzünden yenilen Nilfgaard İmparatoru bu sefer zaferle arasına hiç kimsenin giremeyeceğinden emin. 
 
İnsanların ve devletlerin çıkar savaşlarına kesinlikle bulaşmamayı ve daima tarafsız kalmayı seçen Rivyalı Geralt bu sefer çok zor bir karar vermek zorundadır. Kehanetlerde sözü edilen, tüm dünyayı değiştirmeye yazgılı çocuk onun kendi kızı gibi sevdiği Ciri’dir. Ve Ciri’yi korumak için Geralt’ın yapmayacağı şey yoktur. Nihayet bir taraf seçmek ve canını hiçe saymak dâhil. 
 
 “BU KİTABI GERÇEKTEN, GERÇEKTEN ÇOK BEĞENDİM… SAPKOWSKI’NİN DÜNYASINDAKİ HİÇBİR KARAKTER SİYAH-BEYAZ DEĞİL. GERALT VE CANAVARLAR DÂHİL HERKES GRİNİN BİR TONU.” 
––The Deckled Edge 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.