Kalbinle Çağır Beni “Aşk Esaret Midir Yoksa Yolu Gösteren Işık mı?” PDF Oku

29.03.2024
15
Kalbinle Çağır Beni  “Aşk Esaret Midir Yoksa Yolu Gösteren Işık mı?” PDF Oku

Kalbinle Çağır Beni “Aşk Esaret Midir Yoksa Yolu Gösteren Işık mı?” PDF oku, PDF kitap depomuzda, Çiğdem Özay tarafından kaleme alınan Kalbinle Çağır Beni “Aşk Esaret Midir Yoksa Yolu Gösteren Işık mı?” isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256864153 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Kalbinle Çağır Beni “Aşk Esaret Midir Yoksa Yolu Gösteren Işık mı?” kitabı 207 olarak yayınlanmıştır.  Kalbinle Çağır Beni “Aşk Esaret Midir Yoksa Yolu Gösteren Işık mı?” kitabını 10.08.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kalbinle Çağır Beni “Aşk Esaret Midir Yoksa Yolu Gösteren Işık mı?” PDF Oku.

Kalbinle Çağır Beni “Aşk Esaret Midir Yoksa Yolu Gösteren Işık mı?” PDF Oku

“Küntü kenzen…
Kemal cezbe ile başlar. Cezbe ise tecelli ile. Tecellinin ne surette geleceği bilinmez. Geldiğinde de meczup kendini gayya kuyusunda buluverir.”
Bir gün beklenmedik bir şey olur ve her şeyi bırakıp gitmek istedik. İşte o zaman evren sesimizi duymuş gibi yaşamımızdan bazı şeyler çıkıp gitmeye başlar. Kariyer, evlilik, para… Kalbimizde bir boşluk açılır. Şimdi o kalbi neyle dolduracağım diye sorarız? Buna da kısa bir sürede yanıt gelir. Aşk apansız kapımızı çalar. Çünkü yolcuya yoldaş, dost, sevgili gerek. “Aşk” yolundaki yolcu önce bir illüzyona, hayale tutulur. Sonra giderek hakiki aşk kalbinde yeşerir, çiçeklenir. Böylelikle “senin” hikayen başlar.
“Gezi parkında bir banka oturup evden getirdiğim tahinli meyveleri yedim. Sonra Kazancı’dan aşağı inerek yoga stüdyosuna vardım. Salona girdiğimde Defne halen gelmemişti…”
“Sanki ben tek değilim, tüm hayat kalbimde toplandı ve ben bunun hepsiyim. Öyle büyük ve göz alıcı…
İçimde dans ediyorlar. Biri kadın biri erkek. Durmadan dönüyor ve bir oluyorlar. Onların dönüşünden bir hale oluşuyor. Sanki ruhum yuvasını bulmuş gibi.”
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.