Sardunya ve Toprak PDF Oku

29.03.2024
20
Sardunya ve Toprak PDF Oku

Sardunya ve Toprak PDF oku, PDF kitap depomuzda, Cihan Ezer tarafından kaleme alınan Sardunya ve Toprak isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786057357977 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Sardunya ve Toprak kitabı 73 olarak yayınlanmıştır.  Sardunya ve Toprak kitabını 10.11.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Sardunya ve Toprak PDF Oku.

Sardunya ve Toprak PDF Oku

Cihan Ezer Sardunya ve Toprak adlı şiir kitabında önceden yayımlanan Matruşka Kırıkları ve Bir Nehrin Akışında kitaplarındaki şiir çizgisini ilerilere taşıyarak sürdürüyor. 
Kadife ve lirik bir ses onun şiir sesi. 
 
Sardunya ve Toprak inceden işlenmiş, şairin iç dünyasından dış dünyaya fırlattığı, kimi zaman hüzünlü kimi zaman düşündüren ama her hâlükârda umut dolu şiirlerden menkul bir kitap. Şiirini okuru yormayan,  gereksiz imce avcılıklarından sakınan, yalın ama imgesel hazinesi zengin bir zeminde kuruyor Ezer.
Lirizmin an çekiştiği zamane şiirinde içine dünyaya geldiğu toplumsal izleklerin bireysel prizmadan yansıyarak şiire durduğu bir kitap Sardunya ve Toprak.
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.