Öfke Kontrol Rehberi PDF Oku

Öfke Kontrol Rehberi PDF Oku

Öfke Kontrol Rehberi PDF oku, PDF kitap depomuzda, Dr. Robert PuffDr. James Seghers tarafından kaleme alınan Öfke Kontrol Rehberi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 02.01.2020 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786059609265 sayfadan oluşan Öfke Kontrol Rehberi kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Öfke Kontrol Rehberi kitabını Betül Tamer numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Öfke Kontrol Rehberi PDF Oku.

Öfke Kontrol Rehberi PDF Oku

Öfkenin Kısır Döngüsünden Çıkmak İçin Kolay Yöntemler
 
Herkes sinirlenebilir, fakat arada bir hissettiğimiz öfke ve kin sağlıksız boyutlara ulaşabilir. Siz de sinirlerinize hâkim olmaya çalışıyorsanız, “Öfke Kontrol Rehberi” size yardımcı olabilir. Sakinleşmek ve öfkeyi kontrol altına almak için kolay uygulanabilir tavsiyelerin bunun yanında uzun süreli değişim için ispatlanmış sıra sıra planlanmış metodlar içeren bu kitap size bunları öğretecek:
 
. Duygusal tetikleyicileri tanıyabilmenizi,
. Otokontrolünüzü nasıl geliştirebileceğinizi,
. Kendi davranışlarınızın sorumluluğunu kabullenmeyi,
. Kendinizi sağlıklı bir biçimde ifade edebilmeyi,
. Rahatlama metotlarıni uygulamayı…
 
Psikolog Robert Puff ve Psikolog James Seghers’in teknikleriyle, kendinizi bir adım geriye çekip olumsuz düşünceleri uygun bir perspektiften değerlendirebilecek ve daha mutlu, daha tatmin edici bir hayata başlayacaksınız.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.