Olimpos’a Uzanan Yol PDF Oku

25.03.2024
39
Olimpos’a Uzanan Yol PDF Oku

Olimpos’a Uzanan Yol PDF oku, PDF kitap depomuzda, Yaşar Ali Meşe tarafından kaleme alınan Olimpos’a Uzanan Yol isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257157278 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Olimpos’a Uzanan Yol kitabı 264 olarak yayınlanmıştır.  Olimpos’a Uzanan Yol kitabını 17.05.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Olimpos’a Uzanan Yol PDF Oku.

Olimpos’a Uzanan Yol PDF Oku

2. Dünya savaşı senelerında, Berlin’in yıkıntılarından Antalya’nın mitoloji ile tanınmış kalıntılarının buluştuğu yer olan Olimpos’a uzanan bir aşk ve macera tarihi kurgu romanı.
 
Yağmur, yine yağmur. ”Yağmur berekettir” derler sıcak, kurak ülkelerde yaşayanlar. Oysa nefret ediyordum ben, güzel ve yemyeşil yurdumu besleyen bu yağmurdan. Ülkem yılda 200 gün yağmur alırdı ve artık tiksiniyordum bu hep ıslak, kasvetli Londra havasından, camlara vuran yağmur damlalarını izlerken.
Bugün evimde son gecem ve yine yağmur var. Küçük bir çocukken de hiç sevmezdim yağmuru. Sadece arada denizci Marküs amcam süpriz yapar gelirse, uzak diyarlardaki seferlerden, o kasvetli geceler aydınlanırdı birden, benim için.. O ve fildişi piposu görününce sevinçten deliye dönerdim, kucağına oturup, beni büyüleyen deniz kokusunu içime çekmek, coşku dolu bayramdı o gün ve amcam, tatlı tatlı anlatırdı sefere çıktığı o uzak denizleri, o özlem duyduğum tropikal ve sıcak ülkeleri.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama