Olivia Wildenstein «Çırpınan Kanatlar Evi PDF Oku»

31.01.2024
32
Olivia Wildenstein «Çırpınan Kanatlar Evi PDF Oku»

Olivia Wildenstein Çırpınan Kanatlar Evi PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Olivia Wildenstein Çırpınan Kanatlar Evi tarafından kaleme alınan Olivia Wildenstein Çırpınan Kanatlar Evi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Olivia Wildenstein Çırpınan Kanatlar Evi PDF Oku

Olivia Wildenstein «Çırpınan Kanatlar Evi» pdf indirYazar(lar) Olivia Wildenstein
Kategori(ler) Bilimkurgu, Fantastik
Yıl 2023
Sayfa 560

OKU KITAP INDIR

Çırpınan Kanatlar Evi kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Kargaları özgür bırak, Fallon, onlar seni kraliçe yapacak.

Bir kâhin gelecekte kraliçe bulunacağımı haber verene kadar yuvarlak kulaklarımın lanetini kırabileceğimi hiç düşünmemiştim. Nihayetinde ben büyü yapamayan, hayvanların sevdiği ama tüm safkan perilerin nefret ettiği bir yarımlıktım. Bir safkan peri hariç. Luce prensi Dante Regio, bana ilk öpücüğümü verdiği günden beri kalbimin tek sahibiydi. Birkaç demir kuş heykeli toplamak mevcut kralı devirip kardeşini yanı başımda hükmetmesi için kral yapmama yol göstereceksa bu define avına çıkmaya hazırdım. Keşke kehanet beni dünyanın başına nasıl bir kanatlı iblis salacağım hususunda uyarmış olsaydı. Ve bu iblisin beni takıntı hâline getireceği hususunda da…


Olivia Wildenstein Çırpınan Kanatlar Evi kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Olivia Wildenstein Çırpınan Kanatlar Evi ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Olivia Wildenstein Çırpınan Kanatlar Evi online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.