Ölüler Yaşıyorlar mı? (2 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) PDF oku indir

03.02.2024
40
Ölüler Yaşıyorlar mı? (2 Cilt) (Cep Boy)  (Tam Metin) PDF oku indir

Ölüler Yaşıyorlar mı? (2 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Hüseyin Rahmi Gürpınar tarafından kaleme alınan Ölüler Yaşıyorlar mı? (2 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 12.11.2020 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786257711081 sayfadan oluşan Ölüler Yaşıyorlar mı? (2 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Ölüler Yaşıyorlar mı? (2 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) kitabını Uğur Erden numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Ölüler Yaşıyorlar mı? (2 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) PDF Oku.

Ölüler Yaşıyorlar mı? (2 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) PDF Oku

Hakikat nedir, neye denir? Bilimsel olarak ispatlanmayan bir şey hakikat olabilir mi? Zihnimizde kurduğumuz düşler, rüyalar hakikat midir? Ya bir çoklarının gördüğü hayaletler, heyulalar? Eğer öyleyse, ölüler yaşıyorlar mı?
Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın Ölüler Yaşıyorlar mı? romanı, öte yandan bizleri polisiye bir arayışa çekerken, diğer yandan da gerçeküstü ile gerçeği iç içe geçirerek birbirinden ayrılmaz bir mozaik olarak karşımıza çıkarıyor. Orhan, Turhan ve Leman isimli üç kardeşin, bir dönemin yaygın inanışlarından ispritizmaya merakları, onları okudukları kitaplar ve mürebbiyelerinin de yönlendirmesiyle ölülerle iletişim kurmaya kadar götürecek. Cinayet mi, doğal ölüm mü olduğu belli olmayan ölümler yaşanacak; ölülerle yaşayanlar, katillerle katledilenler birbirine karışacak. Şehamet’in ölülerle kurduğu bağ mı hakikat yoksa üç kardeşin mürebbiyeleri aracılığıyla konuştukları hayaletler mi yahut tüm bunları reddeden dayıları Talat Bey ile Dilaver’in dile getirdikleri mi? Kaderin burgacında savrulan ruhların etrafında aşk, iyilik-kötülük, doğru-yanlış, hakikat-hayal ve daha meselelerin nicelerinin sorgulandığı, kelimenin tam anlamıyla esrarengiz bir kitap bu.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.