Ölümün Sonu PDF Oku

25.03.2024
88
Ölümün Sonu PDF Oku

Ölümün Sonu PDF oku, PDF kitap depomuzda, Cixin Liu tarafından kaleme alınan Ölümün Sonu isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 14.02.2023 dilinde ve 782 ebatında basılan ayrıca  死神永生 sayfadan oluşan Ölümün Sonu kitabı 9786257737043 olarak yayınlanmıştır.  Ölümün Sonu kitabını Burak Eren numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Ölümün Sonu PDF Oku.

Ölümün Sonu PDF Oku

Son senelerın en mühim bilimkurgu serilerinden Üç Cisim Problemi, Ölümün Sonu ile sona eriyor.
 
NEBULA EN İYİ BİLİMKURGU ROMANI ÖDÜLÜ
 
Kıyamet Savaşı’ndan yarım asır sonra, Karanlık Orman Caydırması’nın sağladığı gergin denge, işgalci Trisolar medeniyetini uzakta tutmaktadır. Dünya, Trisolar teknolojileri aracılığıyla önceden görülmemiş bir refah dönemine girmiştir. İnsan biliminin günbegün gelişmesi ve Trisolarların Dünya kültürüne entegre olması, iki medeniyetin birbirini yok etmeden birlikte var olabileceğini göstermektedir.
 
Yirmi birinci yüzyılın ilk zamanlarından bir uzay mühendisi olan Cheng Xin, bu yeni çağda hibernasyondan uyanır. Lakin bununla birlikte, Trisolar Krizi’nin başlangıcından kalan unutulmuş bir programın bilgisini de getirecek ve varlığı, bu iki dünya arasındaki narin dengeyi tepetaklak edecektir. İnsanlık yıldızlara ulaşabilecek midir yoksa beşiğinde can mı verecektir? 
 
Üç Cisim Problemi için övgüler
 
“Olağanüstü bir kitap! Bilimsel ve felsefi tartışmaların eşsiz bir karışımı.” –George R. R. Martin
 
“Türünün en iyilerinden, alışılmış ama bunun yanı sıra da enteresan.” –Kim Stanley Robinson
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama