Yaratıcı Eylem: Bir Var Olma Biçimi PDF Oku

Yaratıcı Eylem: Bir Var Olma Biçimi PDF Oku

Yaratıcı Eylem: Bir Var Olma Biçimi PDF oku, PDF kitap depomuzda, Rick Rubin tarafından kaleme alınan Yaratıcı Eylem: Bir Var Olma Biçimi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 05.03.2024 dilinde ve 344 ebatında basılan ayrıca  The Creative Act sayfadan oluşan Yaratıcı Eylem: Bir Var Olma Biçimi kitabı 9786051983196 olarak yayınlanmıştır.  Yaratıcı Eylem: Bir Var Olma Biçimi kitabını Emre Gözgü numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yaratıcı Eylem: Bir Var Olma Biçimi PDF Oku.

Yaratıcı Eylem: Bir Var Olma Biçimi PDF Oku

YILIN EN İYİ KURGU DIŞI KİTABI ÖDÜLÜ FİNALİSTİ – GOODREADS
YILIN EN İYİ KİTABI FİNALİSTİ – WATERSTONES ve BARNES&NOBLE
 
 
“Genel geçer anlamda sanat yapıp yapmadığımıza bakmaksızın hepimiz birer sanatçı olarak yaşıyoruz. Verileri hissediyor, süzgeçten geçiriyor, ardından bu bilgi setinden yola çıkarak kendimiz ve başkaları için bir deneyim oluşturuyoruz. Farkında olalım veya olmayalım, yalnızca hayatta olduğumuz için bile süregiden yaratma sürecinin aktif katılımcılarıyız. Sanatçı gibi yaşamak dünya çapında bir varoluş şekilidir. Bir algılayış ve farkındalık şeklidir.”
 
Yaratıcı Eylem, yaratıcılığın yaşamımızda kapladığı alanı nasıl genişletebileceğimizi gösteren ışıltılı ve ilham verici bir kitap.
 
“Rick Rubin dâhi yaratıcı dediğimiz şeyin bire bir karşılığı ve sanırım bu, şimdiye kadar yaratıcılık üstüne okuduğum en ilham verici kitap.” –Matt Haig
 
Rick Rubin müzik dünyasının sınırlarını zorlayan, Time’ın “Dünyanın En Etkili 100 Kişisi” listesine girmiş bir vizyoner. İnsanları senelerca kendilerini aşmaya teşvik etmiş, Red Hot Chili Peppers, Johnny Cash, Slayer, Jay Z ve Adele gibi birden fazla efsanenin, tanınmış müzik yapımcısı.
 
Çoğu müzik yapımcısı kendine özgü sounduyla tanınırken Rick Rubin birlikte çalıştığı sanatçılar için kendilerini aşabilecekleri bir alan yaratmasıyla ünlü: Doğuştan gelen özgür ruhlarıyla, beklentilerle ehlileştirilmemiş saf benlikleriyle yeniden temasa geçebilecekleri bir alan. Bu kitap, Rubin’in aynı alanı bizler için oluşturma girişimi. Çünkü ona göre yaratıcılık doğuştan gelen bir hak ve hepimize mahsus. Yeter ki gereken öz farkındalığı geliştirebilelim, dışarıdan nasıl algılandığımızı bir tarafa bırakıp, doğrudan iç dünyamızla uyumlanabilelim.
 
Yaratıcı Eylem, sanatçının yolunu herkesin izleyebileceği bir rota olarak aydınlatan; yaratıcı sürecin yalnızca başarı hikâyelerinden ibaret olmadığını, bunun yanı sıra zorluklar ve cesur hatalardan geçtiğini gösteren bir rehber. Rubin bir ömür boyu süren çalışmalarından edindiği bilgeliği damıtıp, yaratma gücünü hepimiz için daha erişilebilir kılıyor.
 
“İster müşterisiyle iletişim kurmakta zorlanan biri olsun ister iş yetiştirmeye çalışan bir sevdiğiniz, Yaratıcı Eylem, teşvik edici o kıvılcıma ihtiyaç duyan herkes için sorunlara yeni bir bakış açısıyla yaklaşmaya yol gösterecek, kuvvetli bir kitap.” –Guardian
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama