On Bir Kılıç PDF Oku

18.03.2024
40
On Bir Kılıç PDF Oku

On Bir Kılıç PDF oku, PDF kitap depomuzda, Erhan Akhan tarafından kaleme alınan On Bir Kılıç isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786055563943 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan On Bir Kılıç kitabı 320 olarak yayınlanmıştır.  On Bir Kılıç kitabını 15.06.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. On Bir Kılıç PDF Oku.

On Bir Kılıç PDF Oku

“Söyle bakalım yaşlı cadı, efendin şeytanla nasıl konuşabilirim?”
Kadın, orada bulunan ve çığlık çığlığa imdat dilenen kalabalıktan farklıydı. Korkmuyordu. Vlad’la bile alay edecek kadar farkındaydı, kaybedecek hiçbir şeyi olmadığının:
“Benim gibi yaşlı ve aciz bir kadıncağız bu soruyu nasıl yanıtlayabilir ki lordum? Lakin…Bir yanıt değil ama lordum, bir fikir verebilirim!”
Vlad başıyla devam etmesini işaret etti.
“Hristiyanlar tanrıyla konuşmak için dua ederler, kilisede mum yakarlar. Affedilmek için papazlara gidip günah çıkartırlar. Müslümanlar da namaz kılarlar ve başka ibadetler yaparlar. Siz de lordum, bugün yaptığınız gibi, şeytanın hoşuna gidecek işler yapmaya devam ederseniz, çağrınıza yanıt verebilir…”

Tarihin gizemli ve heyecan dolu sayfalarında bir gezinti…
İyiyle kötünün, Hak ve bâtılın ezelî kavgası…
Hırs ve adaletin soluksuz mücadelesi…
Asırlarca dünya çapındaki zulmün son bulması için kıtalar ötesine hükmetmiş şanlı Osmanlı’nın, vampirleşecek kadar zâlimce bir saltanat süren Eflak Voyvodası Vlad’la giriştiği kıran kırana bir savaş…
“ONBİR KILIÇ” dört romandan oluşan serinin ilk kıtabı…
“ONBİR KILIÇ” okurlarına tadına doyulmaz bir aksiyon, mânevi değerlerle dolu tarihsel bir yolculuk, hayal dünyanızın sınırlarını zorlayacak fantastik bir anlatım sunuyor.
“ONBİR KILIÇ” roman sahasında eşi görülmemiş bir tarz ortaya koyarak, üç ayrı tür olan “tarih, aksiyon ve fantastik” kurguyu, kendi sayfalarının arasında harmanlıyor.
Tarih şuurunun bunun yanında hız kesmeyen bir mâcera, değerler eğitimiyle birlikte sürükleyici, efsânevî bir kurgu…
Bu romanı okurken, anlatılan bütün olaylar zincirini bir sinema perdesinde izler gibi seyredecek, belki de Targovişte Kalesi’ne doğru at koşturan bir akıncı da siz olacaksınız.
Hazır mısınız?…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.