Yaşama Dair Tavsiyeler PDF Oku

Yaşama Dair Tavsiyeler PDF Oku

Yaşama Dair Tavsiyeler PDF oku, PDF kitap depomuzda, Serhat Pelvanlar tarafından kaleme alınan Yaşama Dair Tavsiyeler isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786254202568 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Yaşama Dair Tavsiyeler kitabı 194 olarak yayınlanmıştır.  Yaşama Dair Tavsiyeler kitabını 25.04.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yaşama Dair Tavsiyeler PDF Oku.

Yaşama Dair Tavsiyeler PDF Oku

Dünyayı mahvetmek için tek bir kişi yeter ama tek bir kişi dünyayı kurtaramaz.

Bundan dolayı her birimiz kendi özelimizde daha iyi insanlar olmalıyız.

Bu kitap da kendi özelimizde daha iyi insanlar olmamıza ve yararlanmayı istediğimiz sürece gelişmemize yardımcı olması maksadıyla tasarlandı. Kitap boyunca kendi tecrübelerimi, gözlemlerimi, çıkarımlarımı ve bakış açımı sunsam da eserin içeriği bununla sınırlı değil.

Bana göre bir yazarın kitabı, binlerce yazarın kitabını barındırır. Çünkü bir yazar, okur olarak bir kitap okuduğunda, okuduğu kitabın yazarının önceden okuyup sentezlediği ve kitabına aktardığı bir çok içerikle karşılaşır. O içerikleri sentezleyip, kendince yorumlayıp yeni çıkarımlar yaparak içerikler oluşturur. Ve o içerikleri kitaba dönüştürür yazar. Yazarların birçoğu bunu not ederek değil de zihinlerinden otomatikman yapar. Bundan dolayı yazar, bir kitap yazarken kendi ifadelerini kullansa da özgün içerikler oluştursa da binlerce yazarın, binlerce kitabını da yansıtmış olur. Bu durum bir okur için harikadır. Çünkü bir kitap okuduğunu zanneden okur, binlerce kitabı da bununla birlikte okumuş olur.

Bu durum benim yazdığım eserler için de geçerli. Bundan dolayı sevgili okurları bu kitap ile binlerce yazarın binlerce kitabını okumaveyavet ediyorum.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.