Ortaya Karışık PDF Oku

07.05.2024
29
Ortaya Karışık PDF Oku

Ortaya Karışık PDF oku, PDF kitap depomuzda, Psik. Prof. Aslan Oğuz tarafından kaleme alınan Ortaya Karışık isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256011540 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Ortaya Karışık kitabı 123 olarak yayınlanmıştır.  Ortaya Karışık kitabını 06.05.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Ortaya Karışık PDF Oku.

Ortaya Karışık PDF Oku

Sevgili Okurlar, ara ara mizah mı veya yaşananları duyunca gülmek mi veya tarihte gezinmek mi istersiniz, bu kitap adı gibi bunların tümüne yanıt veriyor.
 
Konular aynı olmadığı gibi, tarihte, özel yaşamda ve kamuda her zaman karşılaşılması olabilecek olan ve çoğu merak da edilen alanlarda çarpıcı olaylardan seçilmiştir. Kısa olarak kitabın tek konusu olmadığından ana konusunu her başlıkta yeniden bulursunuz.
 
Yazar anılarından ziyade işini yaparken karşı karşıya geldiğı enteresan hadiseleri ve bazı tarihi gerçekleri sade bir dille, kaynaklarıyla açıklıyor.
 
Tarihi bireyler ve tarihi olaylar anlatılırken okuyucu sıkılır fikriyle olacak  bir sonraki sayfada başka bir konuyu şakali ve hatta trajigülünç bir biçimde ele almıştır.
 
Tarihte ve yaşamda gezintiyi birlikte keyifle yapıyorsunuz.
Satırlar ve konular içinde aradığınızı rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunlar, tarihin karanlık noktaları yahut fıkra ve özdeyişlerle süslenmiş yaşanmışlıklar olabilir. Yazar kimi zaman çocukluk şivesini de tercih ederek ayrı bir tat vermiş. Uzun senelera dayanan dostluğumuza dayanarak rahatlıkla söyleyebilirim ki kitabın yazarı Prof.Dr.Aslan OĞUZ iyi bir Psikiyatr olarak söylemediklerinden değil, konuştuklarından pişman olmayı göze alan bir kişiliktir. Yani gerçeği dosdoğru aktarması kişiliği gereğidir. Bu da dikkati yoğunlaştırıyor.
 
Yazım dili ve konu geçişleri kaynaklara dayanan açıklamalar kitabın rahatlıkla okunmasını sağlıyor.
 
Yayınlanmış iki kitabı daha bulunan Aslan Oğuz’u, bildiklerini ve gördüklerini topluma aktarma çabasından ötürü gönülden kutluyor, yazılanların yararlı bulunacağı beklentisiyle başarılar diliyorum.
E. Hak. Alb.Sadrettin AKTAŞ
22 Şubat 2024
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama