Kafede 3 Gün PDF Oku

Kafede 3 Gün PDF Oku

Kafede 3 Gün PDF oku, PDF kitap depomuzda, Bünyamin Doğan tarafından kaleme alınan Kafede 3 Gün isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatında basılan ayrıca  384 sayfadan oluşan Kafede 3 Gün kitabı Karton Kapak olarak yayınlanmıştır.  Kafede 3 Gün kitabını 27.05.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Kafede 3 Gün PDF Oku.

Kafede 3 Gün PDF Oku

Herkes dönüşecekti: Âdem’in farkında olmadığı Mehmet hocanın Âdem adıyla dönüşmüş olan yirmi yıl önceki eleştiren, alay eden ve yargılayan kimliğiyle yüzleştiğini bildiği yani içinde var olan lanet e tiksindirici hislerin ve düşüncelerin ayna görevi gören Âdem’le yansıdığını biliyor ve susuyordu. Çünkü Âdem aşağıda sigara içerken kafedeki tüm ayrıntıyı gözlemleyen ve ruhundaki en derinlere inen Mehmet hocanın bilinçaltındaki her şey Âdem’le(kendisiyle) yüzleşecek Mehmet hocada yeni bir farkındalık süreci başlayacaktı
Mehmet hoca da Âdem’in yirmim yıl sonra ulaşacağı bilgelikti.
Aslını söylemek gerekirse Âdem önümüzdeki zamanlarda Âdem’le görüşmüştü lakin anda üç zamanı algıda birleştiren beynin illüzyonu ile Mehmet hoca zannetti.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.