Hayata Dair Bahaneler PDF Oku

07.05.2024
21
Hayata Dair Bahaneler PDF Oku

Hayata Dair Bahaneler PDF oku, PDF kitap depomuzda, Hüseyin Kerim Ece tarafından kaleme alınan Hayata Dair Bahaneler isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9789754735222 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Hayata Dair Bahaneler kitabı 160 olarak yayınlanmıştır.  Hayata Dair Bahaneler kitabını 12.03.2012 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Hayata Dair Bahaneler PDF Oku.

Hayata Dair Bahaneler PDF Oku

Hayat, bir açıdan uzun bir yolculuk, bir başka açıdan tadımlık birşey. Onu manalı kılan şey ona ilişkin bahaneleri nasıl anladığınıza bağlı. Arzular, hırslar, istekler, takıntılar, eylemler, hayaller, rüyaler, aşklar, kavgalar ve daha bir sürü şey; hepsi bir yığın bahane. Ya ayakbağı, ya asıl varılmak istenen hedef yönünden birer neden.

Sebepleri tercih ederek yüce bir amaca doğru yürüyenleri kutlamak gerek. Oynamamak için yerin darlığını bahane olarak ileri süren anlayış, yaşamı amaçsız yapar. Halbuki amaçsız hayat değer yönünden kaybedilmiştir. Hayatı emanet bilen zihniyet, onu gereksiz bahanelerin kucağına atmaz.

Her şeye rağmen asıl leyla’ya varmak için arada bahane olabilecek leylalardan vazgaçebilmek yaşamımıza yapacağımız en büyük iyilik olacaktır.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.