Haydut PDF Oku

07.05.2024
27
Haydut PDF Oku

Haydut PDF oku, PDF kitap depomuzda, Metin Kaya tarafından kaleme alınan Haydut isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256011410 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Haydut kitabı 141 olarak yayınlanmıştır.  Haydut kitabını 06.05.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Haydut PDF Oku.

Haydut PDF Oku

“Hücresindeki yatağına oturur oturmaz, ağırlaşmış göz kapaklarının acısını hissetti. Hiç olmadığı kadar bitkindi ve adeta hücreye ilk defa konulmuş gibi yüreğini yakan enteresan bir boşluk kuşattı bedenini. Oysa her saniyenin, her dakikanın kendine özgü bir anlamı vardı. Özgürlüğün bağrında yeşeren tüm o düşsel güzellikler, sonu olmayan bir boşlukta kaybolup gitmişlerdi şimdi. Ruhsuz duvarlar, kaskatı kesilmiş bir yatak ve hemen altında çelikten ranzanın ürperten soğukluğu içini burkuyordu. Burada düşünsel tablolara yer yoktu, buz gibi beton duvarların korkunç ve acımasız yansıması vardı yalnızca.”
Yazar Metin Kaya, son cümlesine kadar soluk soluğa okunacak bir roman ile okuyucunun karşısında. “Haydut”, merak ve gizem unsurlarının bi hayli başarılı kullanıldığı bir polisiye niteliği taşımasının bunun yanında kahramanları aracılığı ile birey ve toplumun doğası, özgürlük, ahlak, suç, sevgi, ölüm ve yaşam gibi bir çok meseleye temas ediyor, bir anlamda felsefi bir niteliğe ve derinliğe kavuşuyor. Yoğun, dopdolu bir roman…
Kitabın Editörü Mustafa Kuru
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.