Osmanlı’nın Sırrı / Gizli İlimler Savaşı PDF Oku

18.03.2024
44
Osmanlı’nın Sırrı / Gizli İlimler Savaşı PDF Oku

Osmanlı’nın Sırrı / Gizli İlimler Savaşı PDF oku, PDF kitap depomuzda, Murat Çavga tarafından kaleme alınan Osmanlı’nın Sırrı / Gizli İlimler Savaşı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786259902753 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Osmanlı’nın Sırrı / Gizli İlimler Savaşı kitabı 32 olarak yayınlanmıştır.  Osmanlı’nın Sırrı / Gizli İlimler Savaşı kitabını 07.09.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Osmanlı’nın Sırrı / Gizli İlimler Savaşı PDF Oku.

Osmanlı’nın Sırrı / Gizli İlimler Savaşı PDF Oku

Eyüp Mezarlığı´nda bir şeyhin mezarını ziyaret ederken katledilen Musevi işadamı ile II. Abdülhamid´i ölümden kurtaran iki saniyelik gecikme arasındaki bağı kuran tarihi tılsım…
 
Hakikaten konuşulmaya ve tartışılmaya layık bir eser… Oğuz Atay´ın eseri gibi sarmal bir dokuya sahip. İlk bakışta onun gibi basit ama okudukça onun kadar zor algılanan bir olaylar zinciri olduğu sanılıyor. Hiç sıkılmaksızın, büyük bir merak ve hazla okunur bir roman. II. Abdülhamid, Theodor Herzl, Üzeyir Garih gibi tarihi isimlerin de eserde yer alması özellikle yakın tarihe meraklı olanların esere ve yazara gösterdiği ilgiyi açıklamaya yeterli. Hele de Siyonist casuslar ile II. Abdülhamid´in jurnal mekanizması arasındaki müthiş çekişme, dedektif ve casus romanları takipçilerini da listeye eklemeye yetiyordur. Bunun yanı sıra gerek tasavvuf gerekse doğaüstü gizemcilerin ilgisine mazhar olan gizli ilim sanatı; Kabala veya İslam kültüründe bulunan adı ile Cifir de bu alanlara meraklıları esere yönlendiriyor olabilir… Üzeyir Garih´in ölümü ile II. Abdülhamid´in ölümden döndüğü suikast anı arasında ustaca ve takdire şayan bir bağlantı kuran yazarı, enteresan kurgu ve bu coğrafyanın gerçeği olan buluşundan dolayı kutlamak gerekiyor.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.