Gauntlgrym PDF Oku

18.03.2024
32
Gauntlgrym PDF Oku

Gauntlgrym PDF oku, PDF kitap depomuzda, R. A. Salvatore tarafından kaleme alınan Gauntlgrym isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 22.09.2017 dilinde ve 368 ebatında basılan ayrıca  Gauntlgrym sayfadan oluşan Gauntlgrym kitabı 9786053757061 olarak yayınlanmıştır.  Gauntlgrym kitabını Gürkan Genç numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Gauntlgrym PDF Oku.

Gauntlgrym PDF Oku

Drizzt ile Bruenor tanınmış Gauntlgrym krallığının peşindeler. Gauntlgrym krallığının antik hazineler ve kadim bilgilerle dolu olduğu fısıldanıyor. Lakin Gauntlgrym’in peşinde başkaları da var. Ve Gauntlgrym’i bulmak, Kışgörmez şehri için felaket manasına gelebilir.
 
“Gauntlgrym’i bulacağını sanmıyorum, var olduğunu sanmıyorum ve orayı bulacağına inandığını yahut inanmış olduğunu da sanmıyorum. Buna karşın her gün haritalarını ve ipuçlarını inceliyor. Ayak basılmamış delik bırakmıyor. Bu onun amacı. Araştırma Bruenor Battlehammer’ın yaşamına anlam katıyor. Aslını söylemek gerekirse bu, her zaman yitip gitmiş şeylerden ve onları eski ihtişamına döndüreceğinden bahseden cücenin ve genelde tüm cücelerin doğası gibi görünüyor.”
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.