«Otostopçunun Galaksi Rehberi – 5 Kitap Bir Arada Douglas Adams PDF Oku»

03.02.2024
31
«Otostopçunun Galaksi Rehberi – 5 Kitap Bir Arada Douglas Adams PDF Oku»

Otostopçunun Galaksi Rehberi – 5 Kitap Bir Arada Douglas Adams PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Otostopçunun Galaksi Rehberi — 5 Kitap Bir Arada Douglas Adams tarafından kaleme alınan Otostopçunun Galaksi Rehberi – 5 Kitap Bir Arada Douglas Adams isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Otostopçunun Galaksi Rehberi – 5 Kitap Bir Arada Douglas Adams PDF Oku

«Otostopçunun Galaksi Rehberi 5 Kitap Bir Arada» Douglas AdamsYazar(lar) Douglas Adams
Kategori(ler) Roman, Fantastik, Bilim-Kurgu, Edebiyat
(Uluslararası Kitap Numarası) ISBN 9786051715193
Yıl 2017
Sayfa 868

Otostopçunun Galaksi Rehberi 5 Kitap Bir Arada Douglas Adams için özet (Açıklama)

Eskiler der ki: Eğer berbat bir perşembe sabahı geçirmemişseniz, bu kavramın anlamını bütün boyutlarıyla halen bilmiyorsunuz demektir. Bazıları da bu cümlenin fazla iddialı olduğunu düşünür ve kahramanımız Arhurt Dent de bu bireylerden biridir; ta ki o perşembe sabahına kadar. Aslını söylemek gerekirse o perşembe sabahı Yerküre’de yaşayan herkes için berbat geçmişti; değil mi ama, yaşadığınız gezegenin aniden yok edilmesinden daha berbat ne olabilir ve hikâyemiz de işte o perşembe sabahı başlar.

Aslını söylemek gerekirse Yerküre’deki canlıların tek bir kurtuluş yolu vardı: Gezegenin havaya uçmasından saniyeler önce Arthur Dent ve son on dört senedir bu gezegende tıkılıp kalmış arkadaşı Ford Prefect bir uzay gemisine otostop çekmeyi başarmışlardı. Bu ikilinin yolları evrenin o ana dek gördüğü en güzel gemi olan Altın Kalp ile, iki kafalı ve üç kollu eski bir hippi olan Galaktik İmparatorluk Hükümeti’nin Başkanı Zaphod Beeblebrox, paranoyak, zeki, ama kronik depresif robot Marvin ve seneler öncesinden kısa bir anlığına gelen güzel bir kızla kesişecektir.
İyi de bizler neden dünyaya geldik? Neden ölüyoruz? Neden bileklerimize bu kadar uzun süre dijital saatler taktık? Bütün soruların cevabı yıldızlara doğru başparmağınızı kaldırmanızda yatıyor. Ve yanınızda bir havlu bulundurmayı asla unutmayın. İyi eğlenceler Restoran’a buyrun.
Asla pişman olmayacaksınız…


Kütüphanemizde Otostopçunun Galaksi Rehberi 5 Kitap Bir Arada kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir yahut Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Otostopçunun Galaksi Rehberi 5 Kitap Bir Arada Douglas Adams PDF E kitap indir

PDF

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.