Oyuncak Müzesi 1 (Ciltli) PDF Oku

07.05.2024
27
Oyuncak Müzesi 1 (Ciltli) PDF Oku

Oyuncak Müzesi 1 (Ciltli) PDF oku, PDF kitap depomuzda, Emre Gül tarafından kaleme alınan Oyuncak Müzesi 1 (Ciltli) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786259458410 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Oyuncak Müzesi 1 (Ciltli) kitabı 480 olarak yayınlanmıştır.  Oyuncak Müzesi 1 (Ciltli) kitabını 07.05.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Oyuncak Müzesi 1 (Ciltli) PDF Oku.

Oyuncak Müzesi 1 (Ciltli) PDF Oku

BUGÜNE KADAR TÜM CİNAYET HİKÂYELERİ KURBANIN AĞZINDAN ANLATILDI. BU KEZ HİKÂYEYİ KATİLDEN DİNLEMEYE NE DERSİNİZ?
 
Bir ölümle başladı her şey. Bir başka ölüm onu izledi. Ve bir diğeri olan…
 
İnsan ne dilediğine dikkat etmeli, zira kalbinden geçen hiçbir dilek gerçekleşmeden peşini bırakmaz, derler. Ben ölüm diledim. Ravebelg Kasabası ve içinde yaşayanlar için. Bu kasaba, benim oyun evim ve içinde yaşayanlar da koleksiyonuma saklayacağım oyuncaklarım olacak. Tüm bunlara şahit olmak isteğe göre bunun geri dönüşü olmayacak.
 
İnsanın şahit olduğu her şeyden sorumlu olduğu söylenir. Sizler de benim hikâyemin hepsina şahit olmak üzeresiniz. Eğer neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız sırrıma ortak olacaksınız. Bu da sizi suç ortağım yapacak. İstediğiniz şeyin bu olduğunu sanmıyorum.
 
GİDİN BURADAN, SADECE GİDİN.
 
BUNDAN SONRA YALNIZCA SIRRIM DEĞİL… HİÇBİRİNİZ GÜVENDE OLMAYACAKSINIZ. HİÇBİRİNİZ.
 
Uyarı: Yetişkin okurlar için uygundur.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.