Özgürlüğe Kaçış PDF Oku

18.03.2024
37
Özgürlüğe Kaçış PDF Oku

Özgürlüğe Kaçış PDF oku, PDF kitap depomuzda, Vedat Sağlam tarafından kaleme alınan Özgürlüğe Kaçış isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 23.11.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786057188656 sayfadan oluşan Özgürlüğe Kaçış kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Özgürlüğe Kaçış kitabını Mehmet Polat numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Özgürlüğe Kaçış PDF Oku.

Özgürlüğe Kaçış PDF Oku

Ermeniler, her sene 24 Nisan’ı fırsat bilip Türkleri soykırım yapmakla suçlarlar… Heyhaat! Oysa tarihi arşivler tam tersini söyler;  
Ermeniler her fırsatta biz Türklere katliam yapmışlardır. Herkesin dilinde pelesenk olmuş fakat çoğumuzun tam manasıyla bilmediği Ermeni katliamlarından bir diğeride esirlere uyguladıkları işkencelerdir… Dünyanın birden fazla bölgesinde kurulmuş kamplarda esir Türklere Ermeni doktorların yapmış oldukları vahşetleri anlatmaya ne sözcükler sığar, ne cümleler kifayet eder., ne de dilimiz döner. Acı feryatların arş-ı ala’yı bulduğu, inlemelerin geceler,gündüzler boyu devam ettiği esir Türklere uygulanan işkencelerin namı dillere destandır. Elinizdeki eser, Mısır’da İngilizlerce kurulan esir kamplarında, Ermeni doktorların Türklereuyguladıkları vahşetleri roman olarak ifade etmektedir. Ermeni doktorların, esir Türklerin kollarını kesmesini mi dersiniz, gözlerini oymasını mı dersiniz, mideleri bozulsun, karın ağrılarından ölsünler diye bozuk yemek vermelerini mi dersiniz… Hepsinide uygulamış, binlerce Mehmetciğimizin ölümüne yahut yatalak kalmasına neden  olmuşlardır.  Hiçbir yerde bulamayacağınız, ince bir titizlikle tarih arşivlerinin tranmasıyla, birden fazla eserin okunmasıyla elde edilmiş onca bilgileri, siz okuyucular için hazırladık. Ermeni doktorların atalarınıza uyguladıkları işkenceleri öğrendikce yüreğiniz titreyecek, kalpleriniz paramparça olacak, benliklerinizi kaybedecek,’’ bu kadarı da olmaz!’’ diyeceksiniz.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.