Son Eşik PDF Oku

18.03.2024
35
Son Eşik PDF Oku

Son Eşik PDF oku, PDF kitap depomuzda, R. A. Salvatore tarafından kaleme alınan Son Eşik isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 20.06.2019 dilinde ve 448 ebatında basılan ayrıca  The Last Threshold sayfadan oluşan Son Eşik kitabı 9786053757535 olarak yayınlanmıştır.  Son Eşik kitabını Ece Yılmaz numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Son Eşik PDF Oku.

Son Eşik PDF Oku

Drizzt’le arası giderek açılan Dahlia, Artemis Entreri’yle yakınlaşmaya devam ediyordir. Unutulmuş Diyarlar için en iyisini yapmaya kararlı olan Drizzt ise her zaman evi olarak bildiği Buzyeli Vadisi’ne doğru yola çıkacaktır. Yeni dostları onunla birlikte gitmeyi seçecekler midir? Drizzt karanlıkla tek başına savaşabilecek midir?
 
“Menzoberranzan’dan ilk çıktığımda, karanlık ile aydınlık arasındaki çizgi ne kadar da belirgindi. Kaderimin önümde belli belirsiz uzanmasına rağmen, içim erdemli bir katiyetle doluydu. Yumruğumu bir kayaya indirip, ‘İşte dünya en iyi böyle döner. Bu doğrudur ve bu yanlıştır!’ diye büyük bir özgüven ve gönül rahatlığı ile yere göğe ilan edebilirdim.”
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.