Yalnızlığın Anatomisi PDF Oku

Yalnızlığın Anatomisi PDF Oku

Yalnızlığın Anatomisi PDF oku, PDF kitap depomuzda, Teal Swan tarafından kaleme alınan Yalnızlığın Anatomisi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 08.07.2020 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9789752754973 sayfadan oluşan Yalnızlığın Anatomisi kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Yalnızlığın Anatomisi kitabını Senem Balaban numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yalnızlığın Anatomisi PDF Oku.

Yalnızlığın Anatomisi PDF Oku

Bu dünya çapındaki tüm acılar bir tür ayrılık ile başladı. Bizim bu hayata ve bu dünyaya gelişimiz bile bir ayrılış. Kaynak’tan ayrılıyoruz, özümüzden ayrılıyoruz, sonra annemizden, sonra kendimizden, sonra korktuğumuz şeylerden, sonra sevdiğimiz şeylerden ayrılıyoruz.
 
Ayrılık ile dünyaya geliyoruz ki yolumuzu bulup tekrar bağ kurmaya başlayalım. Ne zaman acıyla karşılaşsak kendimizi bir yol ayrımında buluyoruz. Neyi seçeceğiz? Kendimizi kapamayı ve böylelikle daha da fazla ayrışmayı mı yoksa kendimizi açıp kendimizle ve çevremizdeki dünyayı oluşturan her şeyle bir araya gelmeyi mi?
Her an bir açılma veya kapanma seçimidir. Her an bir ayrışma veya bağ kurma seçimidir. Açılmayı seçmiş insanları bulun. Bağ kurmayı seçmiş insanları bulun. Ve onların bu dünya çapında sizinle el ele yürümesine izin verin. Bağ kuracak kadar cesur olun. Sevecek kadar cesur olun.
 
Güzelliğimiz, amacımız ve gücümüz zorluk ateşinin tavında dövülerek açığa çıkıyor… Ta ki biz tamamen açılana kadar…
 
İşte o andan ibu yana ruhumuz her düşüncemizden, her sözümüzden, her eylemimizden su gibi fışkırıyor. Acımızın ateşini söndürüyor. Lanetlerimizi lütuflarımız haline getiriyor. Ve özgürleşiyoruz.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.