Pink «Ateş Hattı PDF Oku»

03.02.2024
95
Pink «Ateş Hattı PDF Oku»

Pink Ateş Hattı PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Pink Ateş Hattı tarafından kaleme alınan Pink Ateş Hattı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Pink Ateş Hattı PDF Oku

Pink «Ateş Hattı» pdf indirYazar(lar) Pink
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 275

Ateş Hattı kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

“Sadece yedi saniye Efsun… Yitip giden yedi senem için bana yalnızca yedi saniye ver.”

“Efsun…” dedi en az nefeslerimiz kadar aheste bir sesle. “Senden hiçbir şey istemeye hakkım yok, biliyorum ama tek bir şey isteyeceğim. Beni buraya göm.”
“Ölürsem beni buraya gömsünler Efsun, tam senin bu göğsüne denk gelsin başım. Son nefesimi nerede vermiş olursam olayım, cansız da dönsem, al bu başımı ve yasla göğsüne.” Yasla derken gözlerini yumdu, bir derin nefes daha çekti sinemden.
“Ölü deme, cansız deme; hissederim ben. Canım bedenimden çıksa da ben bu kokuyu hissederim. Beni bundan mahrum etme…


Pink Ateş Hattı kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Pink Ateş Hattı ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.