Psikopat 1 (Ciltli) PDF oku indir

12.02.2024
38
Psikopat 1 (Ciltli) PDF oku indir

Psikopat 1 (Ciltli) PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Mihri Mavi tarafından kaleme alınan Psikopat 1 (Ciltli) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786254488115 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Psikopat 1 (Ciltli) kitabı 512 olarak yayınlanmıştır.  Psikopat 1 (Ciltli) kitabını 29.04.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Psikopat 1 (Ciltli) PDF Oku.

Psikopat 1 (Ciltli) PDF Oku

Aşk hiç bu kadar karanlık olmamıştı!
 
Bir tarafta zenginlik ve lüks içinde yaşayan Buket, bir tarafta herkesin korktuğu, tehlikeli ve insafsız Kağan!
 
Buket’in yaşamı babasının iflasıyla değişir ve eski kusursuz günlerini İzmir’de bırakarak zorlu bir yaşam süreceği Ankara’ya taşınmak zorunda kalır.
 
Buket, çevresine ve yeni başladığı liseye uyum sağlamaya çalışırken öyle büyük bir hata yapar ki her tavrıyla belayı temsil eden Kağan’ın tüm dikkatini üzerine çeker.
 
Hiçbir sınır tanımayan Kağan, Buket’e olan öfkesini göstermekten geri durmaz. İkisi de birbirinden ölesiye nefret ederken, kaçınılmaz sona doğru sıra sıra yaklaşıp kendilerini imkânsız bir aşkın içinde bulurlar.
 
Tehlike, bir gölge misali Buket’in üzerine çöktüğünde, Kağan’ın ürkütücü karanlığını aşkıyla aydınlatabilecek mi? Yoksa etrafını saran karanlığa yenilerek ruhunu siyaha kaptırıp yok olup gidecek mi?
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.