Sarah J. Maas «Suikastçının Hançeri PDF Oku»

03.02.2024
38
Sarah J. Maas «Suikastçının Hançeri PDF Oku»

Sarah J. Maas Suikastçının Hançeri PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Sarah J. Maas Suikastçının Hançeri tarafından kaleme alınan Sarah J. Maas Suikastçının Hançeri isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Sarah J. Maas Suikastçının Hançeri PDF Oku

Sarah J. Maas «Suikastçının Hançeri» pdf indirYazar(lar) Sarah J. Maas
Kategori(ler) Fantastik, Bilimkurgu
Yıl 2022
Sayfa 424

OKU KITAP INDIR

Suikastçının Hançeri kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Cam şato serisinin karakterlerinin bilinmeyen hikayeleri..

Celaena Sardothien’in heyecan verici destanının nasıl dünyaya geldiğunu keşfedin.

Celaena Sardothien, Adarlan Krallığı’nın en korkulan suikastçısıdır. Güçlü ve acımasız Suikastçılar Loncası için çalışmasına rağmen başına buyruktur ve güvendiği tek kişi bir kiralık katil olan arkadaşı Sam’dir.

Celaena’nın entrikacı ustası Arobynn Hamel, onu uzak adalardan düşman çöllerine götüren görevlere gönderdiğinde Celaena kendini onun isteklerinden bağımsız hareket ederken ve ustasına olan bağlılığını sorgularken bulur. Yol boyunca hem dost hem de düşman edinir ve Sam için arkadaşlıktan çok daha yükseksını hissettiğini keşfeder. Lakin Arobynn’in emirlerine uymayan Celaena korkunç bir ceza alma riskiyle yüz yüze kalır. Sadece kendininkini değil, Sam’in yaşamını da tehlikeye atmıştır.

Artık Arobynn’in pençelerinden kurtulmayı bekliyorlarsa her şeyi göze almak zorunda kalacaklar ve başarısız olurlarsa yalnızca özgürlük şanslarını değil, hayatlarını da kaybedeceklerdir…

Cam Şato’nun öncesine dair beş kısa hikâyeden oluşan bu kitap, sizi kurnaz suikastçı Celaena Sardothien’in geçmişine ve onun büyüleyici –bunun yanı sıra ölümcül- dünyasına daha derinden bakmaveyavet ediyor…


Sarah J. Maas Suikastçının Hançeri kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Sarah J. Maas Suikastçının Hançeri ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Sarah J. Maas Suikastçının Hançeri online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.