Sevgiliye Mektuplar PDF oku indir

12.02.2024
27
Sevgiliye Mektuplar PDF oku indir

Sevgiliye Mektuplar PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, H. Farah Yabancı tarafından kaleme alınan Sevgiliye Mektuplar isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256628106 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Sevgiliye Mektuplar kitabı 84 olarak yayınlanmıştır.  Sevgiliye Mektuplar kitabını 19.12.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Sevgiliye Mektuplar PDF Oku.

Sevgiliye Mektuplar PDF Oku

Babam yedi kızdan sonra dünyaya geldiğu için yaşasın diye on yaşına kadar saçlarını kesmemişler. Köyde senelerdır süren böyle bir âdet varmış. On yaşına gelince kesilen saçı en büyük halam toplayıp yastık yapmış. Halamın eşi bu durumu kıskanırmış ama halam ölene kadar bu yastığı kullanmaya devam etti.

Rabia bir gün bana saçlarını kestireceğini dile getirdiğinde bu duruma bi hayli zor ikna olmuştum. Sonra, “Saçlarını kestirdiğinde topla bana ver, o zaman saçlarını kestirmeni kabul ederim,” dedim. “Olmaz öyle şey, hem ne yapacaksın?” dedi. “Yastık,” dedim. Oldukça uzundu saçları. Hiç istemezdim kestirmesini. Sordum, “Saçların nerede?” dedim. “Unuttum,” dedi. İkinci defa kestirdiğinde yine sordum. “Utandım,” dedi. Bir daha sormadım.

Ben onun saçlarından yastık yapmak istiyorum, bir gün bir hırsız beni bu yastıkla boğmak isterse buna acısız ölüm derler.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.