Sevgim Eserimdir PDF Oku

26.03.2024
20
Sevgim Eserimdir PDF Oku

Sevgim Eserimdir PDF oku, PDF kitap depomuzda, M. Altay Tütüncü tarafından kaleme alınan Sevgim Eserimdir isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256655126 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Sevgim Eserimdir kitabı 104 olarak yayınlanmıştır.  Sevgim Eserimdir kitabını 25.03.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Sevgim Eserimdir PDF Oku.

Sevgim Eserimdir PDF Oku

Gülmek, ağlamakla birlikte duygularını yazıya dökerek ifade edebilmek bireylerin en büyük özellikleri arasında yer almakla bunun yanı sıra edebi eserlerin ortaya çıkmasına da zemin hazırlamış ve bu yönde  yüzsenelerdan beri birden fazla  yazara ilham vermiştir.
Değil mi ki, hisleri yazıya dökmek ve satırlar arasında gezinirken okuyucuya anlaşılır ölçüde tercüman olarak bağ kurmak, duygu seliyle harmanlamak ve sunmak olabilecek olabilsin. 
Duyguları,hayalleri,yaşantıları ve bakış açılarını etkileyerek farklılaştıran olumlu ve olumsuz bütün hadiseleri mısralarımızla ifade etmemizi sağlayan şiirlerimiz,toplumumuzun her kesimine,her yaşta ve cinsiyette insanlarımıza seslenme özelliğinden dolayı ebediyen değerini koruyarak,yaşanan duyguları yansıtmaya,farklılaşmaya ve kendini yenilemeye sürecektir.
Az şey değildir…
Günleri geceleri kovalayan ifade ve başarı duygusu gelip çattığında saniyeleri, dakikaları alt üst eden bir çabanın içinde olmak hem zevkli, zevkli olduğu kadar da yıpratıcıdır.
Lakin okuyucuya sunmak duygusu bütün olumsuzlukları siler süpürür.
Dolayısıyla ilk kez geleceğin usta kalem yazarları olabilecek kabiliyetlerini taşıyan öğrencilerime rehber bulunacağını ve kendinde anlam bulabileceğine,yaşantısını gözlemleyebileceğine inandığım şiir sevenlerimize hitap edeceğini düşünerek kendi duygularımla kalemime aldığım bu eserim,farklı duygularla şiir zevklerine hitap etmeye ve insan yaşamını etkileyebilecek manalı dizelerin yazılmasına kaynaklık edecektir.
“Okuyucularıma keyifle okuyabilecekleri bir eser sunmuş olabilmemin sevincini yaşamak isterim.
Sevgilerimle…
Mutlu kalın…
M. ALTAY TÜTÜNCÜ
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.