Sheridan Le Fanu «Carmilla PDF Oku»

31.01.2024
36
Sheridan Le Fanu «Carmilla PDF Oku»

Sheridan Le Fanu Carmilla PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Sheridan Le Fanu Carmilla tarafından kaleme alınan Sheridan Le Fanu Carmilla isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Sheridan Le Fanu Carmilla PDF Oku

Sheridan Le Fanu «Carmilla» pdf indirYazar(lar) Sheridan Le Fanu
Kategori(ler) Roman, Fantastik, Korku
Yıl 2021
Sayfa 112

Carmilla kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Vampir efsanesini yaratan, Dracula’ya ilham veren, çağının ötesinde bir anlatı…
Avusturya’daki evlerinin yakınlarında yaşanan bir atlı araba kazasının ardından Laura ve babası, kazada yaralanan genç Carmilla’yı evlerinde ağırlamaya karar verdi. Kendi yaşlarında bir arkadaş bulduğu için çok sevinen Laura, bu güzel kızın çekimine hemen kapılıverdi. Zaman geçtikçe arkadaşlıkları ilerledi, fakat Carmilla gün geçtikçe daha gizemli ve dengesiz davranmaya başlamıştı. Laura’nın sağlığının giderek bozulması üzerine babasıyla birlikte Carmilla’nın uğursuz geçmişini keşfetmek ve sakladığı gerçeği görülmektedirmak için bir yolculuğa çıkacaklardı.
Artemis Korku Klasikleri’nin yeni hikâyesi Carmilla, Bram Stoker’ın, vampir efsanesini yaratan Dracula hikayesinden tam 26 yıl önce, 1872’de Sheridan Le Fanu tarafından yazıya döküldü. Gotik edebiyat türünün en mühim emsallarinden biri olarak gösterilen romanda Carmilla adından bir genç kız, geçirdiği kazanın ardından toparlanması için davet edildiği yakınlardaki malikânede, ev sahiplerine tüyler ürpertici bir sürpriz yaşatıyor. Aldatıcı masumiyetinin ardındaki büyük sır, bir çok yaşamı değiştirecek ve bir çok birinin uykusunu kaçıracak.


Sheridan Le Fanu Carmilla kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Sheridan Le Fanu Carmilla ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.