Siyah İnciler PDF indir

27.10.2023
94
Siyah İnciler PDF indir

Siyah İnciler PDF indir, PDF kitap depomuzda, Mehmet Rauf tarafından kaleme alınan Siyah İnciler isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257419345 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Siyah İnciler kitabı 168 olarak yayınlanmıştır.  Siyah İnciler kitabını 10.08.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Siyah İnciler PDF Oku.

Siyah İnciler PDF indir

Aşk, tek başına yoğun ve kuvvetli bir duyguyken acı, özlem, yalnızlık, hüzün gibi duyguları da bununla birlikte getirir arada bir. Mensur şiirin ilk emsallarinden birisi olan Siyah İnciler’in merkezinde aşk mevcuttur. Kış mevsiminin hüznünden ve karanlığından, baharın neşeli ve her şeyin “titrediği” bir mevsim oluşundan bahseden Mehmet Rauf, diğer yandan gözünü trende, vapurda, köprüde karşı karşıya geldiğı insanlara çevirir ve bu bireylerin hayatlarına, duygularına dair fikir yürüterek duyguların insan ruhundaki tahribatını kaleme alır.
“Artık bekleyişlerim derin kederlerle inliyor. Neşelerim mahzun ve kanadı kırık, hep seni bekliyorum; seni, hep seni; bütün yaşamım seni, bütün arzularım seni…”
 

Siyah İnciler Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.