Son Kelime Liste 2 PDF oku indir

23.02.2024
45
Son Kelime  Liste 2 PDF oku indir

Son Kelime Liste 2 PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Patricia Forde tarafından kaleme alınan Son Kelime Liste 2 isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 19.08.2021 dilinde ve 288 ebatında basılan ayrıca  Mother Tongue sayfadan oluşan Son Kelime Liste 2 kitabı 9786050834451 olarak yayınlanmıştır.  Son Kelime Liste 2 kitabını Esma Fethiye Güçlü numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Son Kelime Liste 2 PDF Oku.

Son Kelime Liste 2 PDF Oku

İklim değişikliğinin harap ettiği bir dünya, korkuyla yönetilen bir toplum ve bunlara karşı gelecek cesarete sahip bir kız… 
 
Letta’nın yaşamı her zamankinden daha da tehlikede. Ark’ın yeni yöneticisi dilin kullanımını beş yüz kelimeyle sınırladı ve geceleri bebeklerin kaybolduğuna dair söylentiler dolaşıyor. Letta büyük bir risk alarak kendini gizlice okullarda dil öğretmeye ve dili canlı tutmaya adar. Felaket meydana geldiğinda ise Letta suçu üstlenir ve Marlo’yla kaçak zorunda kalır. Bu kaçışta dili sonsuza dek yok etmeyi planlayan korkunç planı keşfederler…
 
“Yaratıcı yaklaşımı, anlatımının güzelliği ve dilinin dikkatli kullanılmasıyla sağlam temeller üzerinde parlayan bir eser.”  
-The Literary Review  

“Aynı Açlık Oyunları serisindeki gibi, sahip olduğu karanlık atmosferle insanı derinden kavrayan bir anlatı.”  
-Inis Magazine

“İnsan doğası ve gezegenimizin geleceği ile ilgili temel soruları sordurtan bir eser.”  
-BookTrust UK

“Fantastik sevenlerin kucaklayacağı bir yapıt.” 
Irish Independent

“Sayfalarını nasıl çevirdiğinizi fark edemeyeceğiniz ölçüde muazzam sürükleyici bir eser: Umarım bu cesur ve canlı kahramanımız Letta’dan duyduğumuz son ses olmaz.”
 -School Library Association  

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.