Sonunda Öldü Adam PDF oku indir

12.02.2024
27
Sonunda Öldü Adam PDF oku indir

Sonunda Öldü Adam PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Ali Solmaz tarafından kaleme alınan Sonunda Öldü Adam isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786254126451 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Sonunda Öldü Adam kitabı 122 olarak yayınlanmıştır.  Sonunda Öldü Adam kitabını 10.11.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Sonunda Öldü Adam PDF Oku.

Sonunda Öldü Adam PDF Oku

Sevdiğini kaybetmekten daha acısı sevenini kaybetmektir. Bununla yaşamaya alışan ve bunu acı çekerek öğrenenler, asla mutlu olamazlar. Bu bir mutsuzluk, bir çöküş hikâyesi. Yaşamaya alışmak mı alıştığın yaşamı yaşamak mı daha zor? Deliler hastanesi dediğimiz yer aslında tek aklı başında olduğumuz ve hayatta tek mutlu olduğumuz yerse, ya tüm aklımızı doğru kullanabildiğimiz yer orasıysa, o zaman deli dediğimiz insanlara bakışımız değişir miydi?
Bu eser, Çetin ve Sevgi’nin aşklarını ve çöküşlerini anlatan, onların sonsuz aşklarının nihayetine doğru ilerlediğimiz bir yolculuğun hikâyesi…
Gerçekte herkes mutsuzdur! Sadece rol yapmayı ve gülmeyi iyi öğrenmişizdir.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.