Stephanie Garber «Kırık Bir Kalp PDF Oku»

31.01.2024
41
Stephanie Garber «Kırık Bir Kalp PDF Oku»

Stephanie Garber Kırık Bir Kalp PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Stephanie Garber Kırık Bir Kalp tarafından kaleme alınan Stephanie Garber Kırık Bir Kalp isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Stephanie Garber Kırık Bir Kalp PDF Oku

Stephanie Garber «Kırık Bir Kalp» pdf indirYazar(lar) Stephanie Garber
Kategori(ler) Bilimkurgu
Yıl 2022
Sayfa 336

OKU KITAP INDIR

Kırık Bir Kalp kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

New York Times’ın çok satan yazarı Stephanie Garber’dan Caraval serisinin sihirli evreninde geçen lanetli bir aşk masalı

Evangeline Fox babasının antika dükkânında, sonsuz mutluluk vaat eden peri masallarıyla ve kalbi atmayan, öldürücü öpücüğüyle ünlü Kupa Prensi gibi efsanelerle büyümüştü. Günlerden bir gün, yaşamının aşkının başka biriyle evlenmek üzere olduğunu öğrendiğinde, çareyi Kupa Prensi’nden yardım dilemekte buldu.

Prens ondan üç öpücük istedi… Ve olaylar gelişti…

Sonsuza dek mutlu olmak için neleri feda edersin?


Stephanie Garber Kırık Bir Kalp kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Stephanie Garber Kırık Bir Kalp ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Stephanie Garber Kırık Bir Kalp online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.