Susarsam Matem Et PDF Oku

19.03.2024
32
Susarsam Matem Et PDF Oku

Susarsam Matem Et PDF oku, PDF kitap depomuzda, Bayram Ali Çelikten tarafından kaleme alınan Susarsam Matem Et isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786259935690 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Susarsam Matem Et kitabı 160 olarak yayınlanmıştır.  Susarsam Matem Et kitabını 15.01.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Susarsam Matem Et PDF Oku.

Susarsam Matem Et PDF Oku

Sözler arada bir sükûta bürünür, sessizliğin altında yankılanır ve toplumun yarasına merhem olur. ” Susarsam Matem Et” adlı şiir kitabım, bu sessiz çığlıkların şiirsel bir anlatıya dönüştüğü bir eserdir.
Kitap, farklı zamanlarda hiciv türünün kullanıldığı, toplumsal meselelerin ve yönetim sistemlerinin eleştirisi ile dolu. Ben, kalemimi adaletsizliğe, haksızlığa ve yanlış yönlendirmelere karşı bir kalkan gibi kullandım. Her mısra içinde gizli bir isyanın ve değişim arzusunun izlerini taşıyor.
Sözün gücü bu kitapta yeniden canlanıyor. Her dizenin altında bir fikir yatıyor, her şiir bir sorumluluk çağrısı gibi, mısralar sizi düşünmeye ve harekete geçmeye davet ediyor.
“Susarsam Matem Et” adlı bu eseri, toplumun size yansıyan bir aynası olarak görün. Yürekten gelen meselelere duyduğum bağlılığı ve sitemi sayfalar arasında bulacaksınız. Sözlerin sessizliği kırmasına izin verin ve bu şiirlerle matemi, umudu ve değişimi bir arada bulun.
Umarım bu kitap sizi düşünmeye, hissetmeye ve değişmeye teşvik eder.
 
Keyifli okumalar dilerim. BAÇ
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.