Tanrıların Açlığı (Karton Kapak) PDF oku indir

24.02.2024
118
Tanrıların Açlığı (Karton Kapak) PDF oku indir

Tanrıların Açlığı (Karton Kapak) PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, John Gwynne tarafından kaleme alınan Tanrıların Açlığı (Karton Kapak) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 20.02.2024 dilinde ve 688 ebatında basılan ayrıca  The Hunger of the Gods sayfadan oluşan Tanrıların Açlığı (Karton Kapak) kitabı 9786253661168 olarak yayınlanmıştır.  Tanrıların Açlığı (Karton Kapak) kitabını Nilgün Birgül numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Tanrıların Açlığı (Karton Kapak) PDF Oku.

Tanrıların Açlığı (Karton Kapak) PDF Oku

ÖLÜ TANRILAR DİRİLİYOR.
Ebedi zindanındUlfrir’ilan efsanelerin ejderha tanrısı Lik Rifa, artık yeni bir kan ve fetih çağı başlatma planları yapıyordu.
Orka kayıp oğlunu aramaya devam ederken Kan Yeminliler
de içlerinden birini kurtarmak için güneye, bir ölüm kalım mücadelesine doğru hızla ilerliyordu. Varg ise intikam yolunda ilk adımlarını atmaya başlamıştı.
Lik Rifa’yla ejder doğan takipçilerinin pençesinden bir tutsağı kurtarmak için ettiği kan yeminini tutmaya kararlı olan Elvar, Ölüm İttifakı’nı peşinden gelmeleri hususunda ikna etmek zorundaydı. Lakin buna karşın, Kan Yeminliler’in ve Ölüm İttifakı’nın gücü bile bir ejder tanrıya tek başına engel olmak için yeterli değildi.
Tek umutları zincire vurulmuş bir tanrının çılgın el yazmalarında saklanıyordu. Ölü tanrı kurt Ulfrir’i diriltme ve yeryüzünü temelinden sarsacak bir savaşı başlatma gücüne sahip olan yasaklı bir büyü kitabını bulmaları gerekiyordu.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.