Taylor Jenkins Reid «Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası PDF Oku»

08.02.2024
35
Taylor Jenkins Reid «Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası PDF Oku»

Taylor Jenkins Reid Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Taylor Jenkins Reid Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası tarafından kaleme alınan Taylor Jenkins Reid Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Taylor Jenkins Reid Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası PDF Oku

Taylor Jenkins Reid «Evelyn Hugo'nun Yedi Kocası» pdf indirYazar(lar) Taylor Jenkins Reid
Kategori(ler) Roman
Yıl 2022
Sayfa 432

Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Sana tüm hikâyeyi anlatacağıma söz vermiştim. Hazırsan başlayalım. Sevgilerimle, Evelyn.

Hollywood’un en göz alıcı ikonlarından olan Evelyn Hugo, şaşaalı ve skandallarla dolu yaşamıyla alakalı gerçekleri anlatmaya nihayet hazırdı. Lakin bunun için tanınmamış bir muhabir olan Monique Grant’i seçtiğinde, buna ne iş ne aşk yaşamında başarılı olabilmiş Monique’ten daha fazla kimse şaşıramazdı. Lakin Evelyn’in neden onu seçtiğine kafa yormaktansa bunu bir sıçrama tahtası olarak kullanmanın tam sırasıydı.

Evelyn, kendisini 50’li senelerda Los Angeles’a sürükleyip 80’lerde şov dünyasından ayrılmasına neden olan nedenleri ve tabii ki bu süredeki yedi evliliğinin ardındaki sır perdesini kaldırırken, büyük yasak aşkların ve onulmaz hırsların gerçek yüzü ortaya çıkacaktı. Efsanevi yıldızla arasında bir bağ kurulurken Monique, kendi yaşamını da çiçeği burnunda bir bakış açısıyla gözden geçirmek zorunda kalacaktı.


Taylor Jenkins Reid Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Taylor Jenkins Reid Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.