Tilki PDF Oku

09.05.2024
22
Tilki PDF Oku

Tilki PDF oku, PDF kitap depomuzda, Gökçe Tuncay tarafından kaleme alınan Tilki isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786057083722 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Tilki kitabı 363 olarak yayınlanmıştır.  Tilki kitabını 05.11.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Tilki PDF Oku.

Tilki PDF Oku

Bir sigara almak için ayağının dibinde duran ufak siyah çantayı kaldırdığında zincirlerinin şıkırtısıyla irkildi. Zincirler, demir parmaklıklar, büyük bir demir halkaya geçirilmiş koğuş anahtarlarının şıngırtıları… İçi ürperdi ve gözlerine yaşlar hücum etti. Sigarasını yakıp derin bir nefes çekti, ciğerleri yanana kadar dumanı içinde tuttu.
“Hayatım bitti,” diye düşündü, “Mary öldü ve benim de yaşamım karardı.”
Kaza mı yoksa cinayet mi? Katil mi yoksa kurban mı? Gerçek mi yoksa hayal mi? Rimini’den Londra’ya, oradan da Milano’ya uzanan bir sır perdesi ve bu sır perdesini aralaması için görevlendirilen bir özel dedektif… İş ilişkilerinin aşka, aşkların düşmanlığa dönüştüğü, işin içine haycihazların karıştığı, akıl oyunlarıyla tilki kurnazlığının yarıştığı amansız ve tehlikeli bir mücadele… Akıcı bir dil ve içten bir üslupla yazılmış olan bu kitabın sayfalarını çevirdikçe soluk soluğa bir maceranın parçasıymış gibi hissedecek, yalanlarla örülmüş bir gizem ağının ilmek ilmek çözüldüğünü göreceksiniz. Şaşırtıcı bir sonla karşılaşmaya şimdiden hazırlanın… 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.