Tutundum Yüreğine PDF Oku

29.03.2024
18
Tutundum Yüreğine PDF Oku

Tutundum Yüreğine PDF oku, PDF kitap depomuzda, Ali Turgut tarafından kaleme alınan Tutundum Yüreğine isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256369108 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Tutundum Yüreğine kitabı 128 olarak yayınlanmıştır.  Tutundum Yüreğine kitabını 22.12.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Tutundum Yüreğine PDF Oku.

Tutundum Yüreğine PDF Oku

Ali TURGUT 05 Mayıs 1964 Ankara doğumlu olup aslen Erzurumludur.
 
Eğitim durumu halkla ilişkiler bölümü mezunudur. Ankara Üniversitesi Rektörlüğü İdari Mali İşler Daire Başkanlığında Yönetici olarak uzun seneler görev yaptı.
 
Şiir yaşamıma 2009’da başlamış, şiir yazmayı ve kendi şiirlerinin bunun yanında da, kıymetli şair dostlarının şiirlerini de seslendirerek, youtube kanalında, hem de şiir guruplarında, yüzlerce çalışması yayınlamıştır.
 
Bunun yanı sıra kendi kitabı dâhil, 11 kitabın editörlüğünü de yapmıştır. 
Çeşitli sanatçılar tarafından da, 15 adet şiiri bestelenip, şarkı ve türkü olarak çalınıp söylenmiştir.
 
Bir Avuç Şiir Gurubu yöneticisi olarak görev yapmakta olup, 2021 senesinde Grubun 2 ve 3’üncü 2022’de de 4.’üncü antoloji kitaplarının çıkarılması organizasyonunu ve editörlüğünü yapmıştır.
 
Şiirlerinin çoğu mutluluk ve aşk şiirleridir. Serbest vezin ve hece şiirleri yazmaktadır.
 
Kitap kapağı ise Sevgili arkadaşı şair ve ressam Atife TENRUH’un çalışmasıdır. Kendisine bu jesti için teşekkür ediyoruz.
 
Kitabı keyifle okuyacağınızı düşünmekteyiz. Tabi ki takdir siz kıymetli okuyucularımızın.  Sevgiler sunuyorum keyifli okumalar diliyorum…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.