Var mısın? Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler PDF indir Oku

27.10.2023
71
Var mısın?  Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler PDF indir Oku

Var mısın? Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler PDF indir, PDF kitap depomuzda, Doğan Cüceloğlu tarafından kaleme alınan Var mısın? Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatında basılan ayrıca  320 sayfadan oluşan Var mısın? Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler kitabı Karton Kapak olarak yayınlanmıştır.  Var mısın? Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler kitabını 9786057635839 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Var mısın? Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler PDF Oku.

Var mısın? Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler PDF indir

GÜÇLÜ BİR YAŞAM İÇİN
DOĞAN CÜCELOĞLU’NDAN TAVSİYELER…

“Gençliğimde gergin, stresli, mutsuz günlerim çok oldu. Kendimi suçlu hissettiğim, değersiz gördüğüm dönemler yaşadım. Şimdi yaşamım manalı, coşkulu ve şükür duygusuyla dopdolu… Neden? İçinde yaşadığım koşulların iyileşmesinden mi? Geliştirdiğim farkındalıkların sonucu mu?”
Doğan Cüceloğlu
 
Doğan Cüceloğlu, yalnızca psikoloji kariyeriyle değil, insan yaşamına dokunan ve insana dair her hikâyeden şifa çıkarabilen bilgeliğiyle bu coğrafyanın en mühim ilim bireylerindan biri. Seksen yılı aşkın ömrünün bir birikimi olarak, şimdi herkesin merak ettiği “hayati” sorulara en içten yanıtlarını sunuyor. Herkes gibi aslında o da hâlâ savaşıyor, keşfediyor, hayata değer katıyor.

Hayatın anlamı nedir?
İnsan kendini nasıl geliştirir?
Umutsuzluk nasıl aşılır?
İçimizdeki öz nasıl görülmektedir?
Çevremiz bizi nasıl etkiler?
Kime akıl danışılır?
Yaşam neleri ödüllendirir?
 Zihin nasıl işler?
“Biz” olmak için neler yapılmalıdır?

Ömür yolculuğunda neyin mühim olduğunu anlamak, keşif ve merak duygularına sahip çıkmak bir yaşamı “kıymetli” kılmak için en mühim meziyetler arasında. Elinizdeki rehber niteliğindeki kitap, yaşamı boyunca bu meziyetlerin peşine düşmüş ve her ânına onları ilmek ilmek işlemiş Doğan Cüceloğlu’nun, Deniz Bayramoğlu ile sohbetlerinden oluşuyor ve herkese şu soruyu soruyor: “Zorluklarla başa çıkmaya, içindeki gücü keşfetmeye VAR MISIN?”
 

Var mısın? Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.