Veronika Ölmek İstiyor PDF indir Oku

27.10.2023
259
Veronika Ölmek İstiyor PDF indir Oku

Veronika Ölmek İstiyor PDF indir, PDF kitap depomuzda, Paulo Coelho tarafından kaleme alınan Veronika Ölmek İstiyor isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9789750730153 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Veronika Ölmek İstiyor kitabı 198 olarak yayınlanmıştır.  Veronika Ölmek İstiyor kitabını 06.08.2019 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Veronika Ölmek İstiyor PDF Oku.

Veronika Ölmek İstiyor PDF indir

“Paulo Coelho’nun ustalığı, herkese seslenebilmesinden kaynaklanıyor. Sevecen, ama etkili bir öğretmen. Kitapları tüm dünya çapında 100 milyon satmış olan Coelho’nun enteresan çekiciliğinin nedeni de bu olsa gerek.”

Veronika, her istediğine sahip görünen, renkli bir yaşam süren, yakışıklı erkeklerle gezip tozan genç bir kadın olmasına karşın, mutlu değildir. Yaşamında bir şeylerin eksikliğini hissetmektedir. Başarısız bir intihar girişiminin ardından, kendine geldiği zaman bir akıl hastanesindedir. Üstelik çok kısa bir ömrü kaldığını öğrenir. Zaten ölmek isteyen Veronika bu sürede, başka dünyaların bireylerinı tanırken kendisini de keşfetmeye başlar…

Paulo Coelho’nun ülkemize yakın bir coğrafyada, Bosna ve Slovenya’da geçen Veronika Ölmek İstiyor adlı romanı, var oluşumuzun her dakikasına yaşam ile ölüm arasında bir seçim olarak yaklaşıyor. Toplumun alışılmış kalıplarının dışına çıkan, farklı düşünceleri yüzünden önyargıları göğüslemek zorunda kalan insanları anlatıyor.

Veronika Ölmek İstiyor Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.