Vi Keeland «Patron PDF Oku»

08.02.2024
22
Vi Keeland «Patron PDF Oku»

Vi Keeland Patron PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Vi Keeland Patron tarafından kaleme alınan Vi Keeland Patron isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Vi Keeland Patron PDF Oku

Vi Keeland «Patron» pdf indirYazar(lar) Vi Keeland
Kategori(ler) Roman
Yıl 2017
Sayfa 312

OKU KITAP INDIR

Patron kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Kitapları, şimdiye kadar bir milyondan fazla kopya satmış, elliden fazla çoksatan listesine girmiş ve on iki dile çevrilmiş olan Vi Keeland’dan yeni, seksi ve keyifli bir roman geliyor.

Chase Parker’la ilk tanıştığımda verdiğim ilk izlenim pek hoş sayılmazdı. Beraber yemeğe çıktığım adamdan beni kurtarması için restoranın tuvalet sırasında telefonla arkadaşımı arıyordum. Telefonda dediklerimi duyduğunda benim adi biri olduğumu söyleyip istememiş olmama rağmen tavsiyede bulunmuştu. Ona çenesini kapamasını dile getirdikten sonra birlikte çıktığım adamın yanına geri dönmüştüm, o da birlikte olduğu kadının yanına. Yanımızdan geçerken bana o olağanüstü gülümsemelerinden biriyle baktı. Gece boyunca onun oturduğu tarafa kaçamak bakışlar atmaktan kendimi alamadım. Birkaç kez göz göze geldikten sonra birlikte olduğu kadınla birlikte masamıza geldi ve eskiden beri tanışıyormuşuz gibi bir hikâye uydurup beni içinde bulunduğum durumdan kurtardı. O yemekten sonra Chase’i çok düşündüm. Bir ay sonra yeni işime başladığımda kendisinin patronum bulunacağını bilmiyordum tabii…


Vi Keeland Patron kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Vi Keeland Patron ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Vi Keeland Patron online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.