Yanardöner’in Sıradan Mucizesi PDF Oku

07.05.2024
21
Yanardöner’in Sıradan Mucizesi PDF Oku

Yanardöner’in Sıradan Mucizesi PDF oku, PDF kitap depomuzda, Dilek Neşe Açıker tarafından kaleme alınan Yanardöner’in Sıradan Mucizesi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786052027769 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Yanardöner’in Sıradan Mucizesi kitabı 206 olarak yayınlanmıştır.  Yanardöner’in Sıradan Mucizesi kitabını 23.10.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yanardöner’in Sıradan Mucizesi PDF Oku.

Yanardöner’in Sıradan Mucizesi PDF Oku

“Eski trapezci, sonra da epey enteresan işler yapmış ölü bir kocam var ki onun da eski karısı tarihi eser kaçakçısı, çılgın bilim insanı ve katil bir teyze ekleyelim buna, ben de bir kukla yapımcısıyım. Bu kadarını İtalyan edebiyatında bile zor bulursun. Tabii bunlar en üst katmanda görünenler. Alttakilere Dante baksa cehennemine birkaç kat daha eklerdi. Yani ben olsam ben de kendimi takip ederdim.”
“Önyargılı bir diğerideğilimdir.”
“Sana haklıydın diyorum Marlin…”
 
Kocasını öldürmediği anlaşıldıktan sonra nihayet sıradan bir hayata adım atacağını zanneden Mora’yı bekleyen sürprizler vardı. En yakın arkadaşı Sedna, teyzesi Narel, Balıkçı ve hikâyeye zamansız giren Marlin her şeyi altüst etmişti. Üstelik gerçekle kurgu birbirine girmiş, Mora’nın enteresan kuklalarından daha ucube bir yaşamı yaşamaları için önlerine koymuştu. Peki, Yanardöner’in Sıradan Mucizesi tüm bunların çözümü olabilir miydi?
 
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.