Bu Hayatta En Çok Engelimi Sevdim PDF Oku

07.05.2024
32
Bu Hayatta En Çok Engelimi Sevdim PDF Oku

Bu Hayatta En Çok Engelimi Sevdim PDF oku, PDF kitap depomuzda, Cesur Melek tarafından kaleme alınan Bu Hayatta En Çok Engelimi Sevdim isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786259443577 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Bu Hayatta En Çok Engelimi Sevdim kitabı 88 olarak yayınlanmıştır.  Bu Hayatta En Çok Engelimi Sevdim kitabını 06.05.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Bu Hayatta En Çok Engelimi Sevdim PDF Oku.

Bu Hayatta En Çok Engelimi Sevdim PDF Oku

Ben, Cesur Melek. Hem cesur hem de melek olmayı yani ismimin hakkını verebilmeyi kendime görev edinmişim.

Evet, kendimi bildim bileli böyleyim fakat kendi içinde değişen, git gide artan yahut azalan dinamikleri var bu durumun da. Büyüdükçe her şeyi anlamlandırmak için zorlu süreçleri hazmetmek zorunda kaldım. Şimdi geçmişe dönüp bakıyorum da en fazla zorlandığım dönemler çocukluk senelerım olmuş. Bazı yaralarım fakat lise ve üniversite dönemlerimde kabuk bağlayabildi.

Ben bugünümü, geçmişime borçluyum. Burada anlattığım her şeyi kendim yaşamış olsam da bazı anları düşündükçe bugün yaşanmış duygusuna giriyorum. İnsan, geçmişini bilmez yahut unutursa ne bugününü yaşayabilir ne de geleceğe umutla bakabilir. Ben unutmadım. Bir gün olsun unutmak istemedim. Siz de unutmayın; insan sahip olmadıklarına üzülerek değil, sahip olduklarına sevinerek mutlu olur fakat.

Bu kitabı da işte bundan dolayı yazıyorum. Bu, bir umut yolculuğudur. İsterim ki beni hep bu kitapla hatırlayın.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.