Yaşamak PDF indir Oku

27.10.2023
85
Yaşamak PDF indir Oku

Yaşamak PDF indir, PDF kitap depomuzda, Yu Hua tarafından kaleme alınan Yaşamak isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786056587887 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Yaşamak kitabı 210 olarak yayınlanmıştır.  Yaşamak kitabını 28.11.2019 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yaşamak PDF Oku.

Yaşamak PDF indir

Aile servetini yiyip tükettiği gençlik günlerinde, uzun bir yaşamın ona neler sunacağından habersizdir tabi ki Fugui. 
Yıllar sonra, yaşlı öküzüyle tarlasını sürerken tanıştığı bir yabancıya yaşamından söz etmeye başladığında, şımarık bir gencin başına gelenlerden fazlasını sayıp dökecektir bu yüzden: Fugui, kendisiyle birlikte altı insanın yaşamını, kaderin sürprizlerini, yaşamın acılarını ve sevinçlerini anlatır. Onun dilinden -daha doğru bir ifadeyle Yu Hua’nın kaleminden- dökülenler, insanlık durumlarına dair epik bir romana dönüşür böylece. Basit bir anlatım, kuvvetli bir anlatı doğurur: Sabanın toprakta bıraktığı izlere benzer kâğıt üzerinde satırlar. Yaşamın her şeyi kapsaması gibi, Yaşamak da yaşamı olduğu gibi kucaklar. Doğumları ve ölümleri, mutsuzlukları ve umutlarıyla…
Yayımlandığında ülkesinde yasaklanmasına rağmen, bir hayat öyküsü okumamış da adeta bir hayat yaşamış olduklarını söyleyen okurlarının her geçen gün çoğalmasıylabir “modern klasik”e dönüşen Yaşamak’ı Bahar Kılıç, Çince aslından çevirdi.

Yaşamak Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.