Yeşilin Binbir Tonu PDF Oku

26.03.2024
46
Yeşilin Binbir Tonu PDF Oku

Yeşilin Binbir Tonu PDF oku, PDF kitap depomuzda, Erhan Şibik tarafından kaleme alınan Yeşilin Binbir Tonu isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786052102305 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Yeşilin Binbir Tonu kitabı 64 olarak yayınlanmıştır.  Yeşilin Binbir Tonu kitabını 25.03.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yeşilin Binbir Tonu PDF Oku.

Yeşilin Binbir Tonu PDF Oku

Kahramanımız İpek, okullar kapanınca tatilini geçirmek için senelerdır görmediği dedesini ziyarete gidecektir. İpek ve ailesini yolculukları sırasında kötü sürprizler beklemektedir. Yaşanan bir sürü aksilikten sonra dedesinin yaşadığı Rize’nin Çağlayan köyüne ulaşırlar. İpek, endemik  bitki türlerinin yetiştiği, bu doğa harikası yere hayran kalır. Kahramanımız, dedesi ve köpeği Marsis’le yeni yerler keşfedip keyifli vakit geçirir.
 
Bir gün bu güzelim saklı cennete santral yapıldığını öğrenirler. Bu eşsiz doğayı yok olma tehlikesiyle yüz yüze bırakacak santral acaba yapılacak mı?
 
Keyifle okuyacağınız sıcacık bir öykü sizi bekliyor…
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama