Yorgunum Bir 12 Eylül Romanı PDF Oku

25.03.2024
36
Yorgunum  Bir 12 Eylül Romanı PDF Oku

Yorgunum Bir 12 Eylül Romanı PDF oku, PDF kitap depomuzda, Veysel Tekelioğlu tarafından kaleme alınan Yorgunum Bir 12 Eylül Romanı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786258488333 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Yorgunum Bir 12 Eylül Romanı kitabı 296 olarak yayınlanmıştır.  Yorgunum Bir 12 Eylül Romanı kitabını 15.01.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yorgunum Bir 12 Eylül Romanı PDF Oku.

Yorgunum Bir 12 Eylül Romanı PDF Oku

“Gardaş.” dedi kırkyıllık arkadaşına der gibi.
“Gel azığımızı üleşelim, bizim törede ekmek üleşilmeden yenmez.” Karşısındaki afallamıştı, bozulduğunu belli ederek “Bizim boğazımızdan…” dedi gayet oldukça önemli tavırla.
“Faşist lokması geçmez.”
*
“Ölme aslanım!..” diyerek canhıraş bağırıyor, haykırıyor, feryat ediyor, hüngür hüngür ağlıyordu.
*
Eli kendiliğinden beline gitti, tabancayı kavrayıp belinden çıkardı, namluyu hedefe çevirdi, tetiğe art arda şuursuzca defalarca bastı.
*
Hiçbir yerden haber alamıyor, ihtilalin hangi yöne gittiğini kestiremiyorlardı.
*
Keşkeli sözler etmek istemiyorum ama şu anda içimden bir ses diyor ki…”  Gözlerini uzağa bakıyormuş gibi dikti. “Keşkeli sözler et Müslüman Çocuk.” dedi iç çekerek.
“Çok ihtiyacım var o sözlere.
*
Biri seslendi. “İcabına bakın!”  Bir silah yüzüne çevrildi, alın çatına dayandı. Gözleri âdeta yerinden fırlamış, donup kalmıştı; artık yapacak hiçbir şey yoktu. Ardı ardına gelen silah sesleri kulakları sağır edercesine yankılandı.
*
Bu kaçırılmaz bir fırsattı, altı azılı elebaşı militan bir aradaydı. … Böylesi bir daha asla ele geçmezdi, altısı birden indirilecekti.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama