Zorlayıcı Davranışlar İçin İyileştirici Hikayeler PDF Oku

07.05.2024
17
Zorlayıcı Davranışlar İçin İyileştirici Hikayeler PDF Oku

Zorlayıcı Davranışlar İçin İyileştirici Hikayeler PDF oku, PDF kitap depomuzda, Susan Perrow tarafından kaleme alınan Zorlayıcı Davranışlar İçin İyileştirici Hikayeler isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 07.05.2024 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786259422992 sayfadan oluşan Zorlayıcı Davranışlar İçin İyileştirici Hikayeler kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Zorlayıcı Davranışlar İçin İyileştirici Hikayeler kitabını Gizem Karahasanoğlu numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Zorlayıcı Davranışlar İçin İyileştirici Hikayeler PDF Oku.

Zorlayıcı Davranışlar İçin İyileştirici Hikayeler PDF Oku

Susan Perrow, hikâyelerin sihirli gücünü tercih ederek çocukluk zamanında karşılaşılan zor durumları iyileştirmenin ve çözmenin yaratıcı bir yolunu sunuyor. Zorlayıcı Davranışlar İçin İyileştirici Hikâyeler, Perrow’un iyileştirici hikâyecilik bölgesindeki derin tecrübelerini içeriyor ve ebeveynlere, öğretmenlere ve hikâye anlatıcılarına klavuzluk ediyor.
Elinizdeki kitap, ayrılık endişesı, zorbalık, kardeş yarışı, kâbuslar ve yas gibi zorlayıcı davranışlar ve durumlarla başa çıkmak için kuvvetli ve etkili hikâyelerle dolu. Susan Perrow, her bir hikâyenin arkasında yatan iyileştirici değeri açıklıyor ve okuyuculara kendi hikâyelerini oluşturmak için kullanabilecekleri bir model sunuyor.
İyileştirici hikâye anlatımının temelini atmak, zor davranışları değerlendirmek ve istenen çözümü belirlemek için pratik kontrol listeleri ve yönergeler de içeren bu kitap, hikâyeleri farklı yaş grupları ve kültürler için uyarlamak isteyenlere de klavuzluk eden kapsamlı bir kaynak niteliğini taşıyor.
Susan Perrow’un Zorlayıcı Davranışlar İçin İyileştirici Hikâyeler’i zorluklarla dolu anlarda kuvvetli bir destek ve ilham kaynağı… Hikâyelerin iyileştirici gücüyle tanışın ve çocuklarınızın yaşamında olumlu değişimlere kapı aralayın.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.