Alex Michaelides «Sessiz Hasta PDF Oku»

08.02.2024
61
Alex Michaelides «Sessiz Hasta PDF Oku»

Alex Michaelides Sessiz Hasta PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Alex Michaelides Sessiz Hasta tarafından kaleme alınan Alex Michaelides Sessiz Hasta isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Alex Michaelides Sessiz Hasta PDF Oku

Alex Michaelides «Sessiz Hasta» pdf indirYazar(lar) Alex Michaelides
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 309

OKU KITAP INDIR

Sessiz Hasta kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Başarılı ressam Alicia Berenson, kocası Gabriel onun için endişelenmesin, iyi olduğunu görsün diye bir günlük tutuyordu. Bu çok sevdiği adam, ondan neden mutsuz olmamalıydı.
Alicia Berenson, otuz üç yaşında, kocasını suratına beş kez ateş ederek öldürdü. Daha sonra tek kelime bile konuşmadı.
Adli psikoterapist Theo Faber, senelerdır kimsenin başaramadığını başarıp Alicia’yı konuşturabileceğinden emin. Ama olur da başarırsa, gerçeği duymak isteyecek mi?


Alex Michaelides Sessiz Hasta kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Alex Michaelides Sessiz Hasta ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Alex Michaelides Sessiz Hasta online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.