Çünkü Herkes Sevdiğini Öldürür PDF oku indir

07.02.2024
30
Çünkü Herkes Sevdiğini Öldürür PDF oku indir

Çünkü Herkes Sevdiğini Öldürür PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Haluk Kaynar tarafından kaleme alınan Çünkü Herkes Sevdiğini Öldürür isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9789754499674 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Çünkü Herkes Sevdiğini Öldürür kitabı 220 olarak yayınlanmıştır.  Çünkü Herkes Sevdiğini Öldürür kitabını 21.11.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Çünkü Herkes Sevdiğini Öldürür PDF Oku.

Çünkü Herkes Sevdiğini Öldürür PDF Oku

Bu bir Lego roman… 42 adet Lego’dan (bölümden) oluşuyor… Her Lego’nun kendi rengi, kendi resmi, kendi hikâyesi, kendi sırrı var… Ben kendime göre bir sıra yaptım ve bence bir hikâye oluştu. Siz de bütün Legoları dilediğiniz gibi karıştırır, dilediğiniz gibi sıraya dizebilir, aynı Legolarla bir kaleydoskop izler gibi, farklı renkler, farklı resimler görebilir, farklı hikâyeler oluşturabilirsiniz. Ve varsa hikâyenin farklı boyutlarını çözebilir, farklı hikâyeler kurabilirsiniz… Hatta bence siz de kendi yaşamınızdan, hayallerinizden kendi Legolarınızı da ilave edin mutlaka, hikâyemiz zenginleşsin… Zaten bizler, hepimiz Legolardan oluşuyoruz. Yaşamımızın, kişiliğimizin bize yapıştırdığı, bizim kendimize yakıştırdığımız, farklı zamanlarda yenilemeye, renklendirmeye çalıştığımız, bazılarının hiç farkına varmadığımız, bazılarını yok saymaya, kurtulmaya çalıştığımız Legolardan… Hiç vazgeçmediğimiz, vazgeçemediğimiz Legolardan…

Teknoloji yok, kronoloji yok, insana dair bir hikâye bu. Belki de kendinizden, sevdiklerinizden, yaşantınızdan Legolar bulabileceğiniz bir hikâye… Dostoyevski’nin dediği gibi, “İnsana dair hiçbir şey bize yabancı değil…”

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.